Laureaci  konkursu "Bieg po indeks" - Edycja 2010

 

Nazwisko i imię ucznia

Punkty

Nazwa szkoły i adres

1.

Białecki Paweł

100

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

2.

Gąsiorowski Adrian

99

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

 

Kołaczek Mateusz

99

LO w Ustce

4.

Romaniak Przemysław

98

LO w Białogardzie

5.

Kołaczek Mikołaj

97

LO w Ustce

6.

Bujnicki Dawid

94

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

7.

Dybisz Bartosz

93

II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie

8.

Pupka- Lipiński Damian  

92

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

9.

Lonski Adam

91

II LO im. A. Mickiewicza w Słupsku

10.

Sałak Alicja

90

I LO w Bytowie

11.

Szumowski Maksymilian

89

II LO im. A. Mickiewicza w Słupsku

12.

Pańczyk Agata

88

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

13.

Golik Michał

87

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

 

Jankowicz Karol

87

II LO im. A. Mickiewicza w Słupsku

 

Sierzputowski Paweł

87

I LO w Bytowie

16.

Prokopowicz Adrian

86

Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu

 

Puzio Bartosz

86

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

18.

Kałużny Maciej

84

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

19.

Grygorcewicz Mikołaj

83

II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie

 

Jestrabek Marek

83

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

 

Mikołajczak Szymon

83

LO w Ustce

22.

Bolesta Marek

82

Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu

23.

Żmiejko Adam

81

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

24.

Pirogowicz Hanna

80

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

25.

Bielec Przemysław

79

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

26.

Winnicki Łukasz

79

ZSP nr1 w Drawsku Pomorskim

27.

Dorlet Barbara

77

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

 

Felskowska Anna

77

I LO w Bytowie

 

Gładysz Anna

77

V LO im. Stanisława Lema ZSł nr 2 w Koszalinie

 

Kaszuba Mateusz

77

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

 

Wawrzacz Bartosz

77

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie