Nazwisko i imię ucznia

Punkty

Nazwa szkoły

1.

 

Gąsiorowski Adrian

100

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

 

Szymczak Sabina

100

II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie

3.

Romaniak Przemysław

97

LO w Białogardzie

4.

Furtak Paweł

95

LO w Białogardzie

5.

Ściepuro Krzysztof

94

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  w Białogardzie

6.

Kołaczek Mikołaj

91

LO w Ustce

7.

Czerniawski Jakub

89

LO w Ustce

 

Janus Paweł

89

II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie

 

Żuk Kacper

89

II LO im. A. Mickiewicza w Słupsku

10.

Gargas Sebastian

88

II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie

11.

Dobrzyński Jacek

87

II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie

12.

Rek Marcin

85

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

 

Tomczak Rafał

85

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

14.

Pietras Daria

82

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

15.

Wykrzykowski Adrian

81

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

16.

Kobuszewski Konrad

79

LO w Ustce

17.

Paciorek Michał

78

I LO w Kwidzynie

18.

Kałużny Maciej

77

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

19.

Sikora Szymon

76

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

20.

Łabędzki Michał

75

II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie

21.

Ładyński Piotr

74

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

22.

Feldfeber Fabian

73

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

23.

Rydzewski Paweł

71

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

24.

Goławski Bartosz

70

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

 

Jaworski Marek

70

II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie

 

Polewiak Kacper

70

I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

27.

Barszcz Krzysztof

68

II LO im. A. Mickiewicza w Słupsku

 

Gaik Aleksander

68

II LO im. A. Mickiewicza w Słupsku

 

Grudzień Damian

68

II LO im. A. Mickiewicza w Słupsku

30.

Gaszyńska Aleksandra

66

II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie

 

Lubas Michał

66

II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie