Nazwisko i imię ucznia

Punkty

Nazwa szkoły

1.

Fabjańczuk Wojciech

100

II Liceum Ogólnokształcącego
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. A. Mickiewicza w Słupsku

2.

Skrzyniarz Kamil

99

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Wł. Broniewskiego w Świdwinie

3.

Bieniecki Stanisław

97

I Liceum Ogólnokształcące
im. St. Dubois w Koszalinie

4.

Poniedziałek Piotr

92

I Liceum Ogólnokształcące
im. St. Dubois w Koszalinie

 

Szafulski Przemysław

92

I Liceum Ogólnokształcące
im. St. Dubois w Koszalinie

 

Szarkowski Kamil

92

I Liceum Ogólnokształcące
im. St. Dubois w Koszalinie

7.

Kubicki Sławomir

90

I Liceum Ogólnokształcące
im. St. Dubois w Koszalinie

8.

Dura Piotr

86

I Liceum Ogólnokształcące
im. St. Dubois w Koszalinie

 

Pawlaczyk Marta

86

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie

10.

Chochołowski Ernest

85

I Liceum Ogólnokształcące
im. St. Dubois w Koszalinie

11.

Winkler Maciej

84

II Liceum Ogólnokształcącego
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. A. Mickiewicza w Słupsku

12.

Cieślak Wojciech

82

I Liceum Ogólnokształcące
im. St. Dubois w Koszalinie

 

Dąbrowski Maciej

82

I Liceum Ogólnokształcące
w Wągrowcu

 

Roganowski Konrad

82

II Liceum Ogólnokształcące
im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie

15.

Staniszewski Kacper

80

II Liceum Ogólnokształcącego
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. A. Mickiewicza w Słupsku

16.

Rygielska Iga

79

I Liceum Ogólnokształcące
im. St. Dubois w Koszalinie

17.

Jaworski Dawid

76

II Liceum Ogólnokształcącego
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. A. Mickiewicza w Słupsku

18.

Podgórski Paweł

75

II Liceum Ogólnokształcące
im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie

19.

Jaśniewski Patryk

74

I Liceum Ogólnokształcące
im. St. Dubois w Koszalinie

20.

Wojtyniak Magdalena

70

II Liceum Ogólnokształcącego
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. A. Mickiewicza w Słupsku

21.

Maciejca Krystian

68

II Liceum Ogólnokształcące
im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie

 

Pozorski Jakub

68

II Liceum Ogólnokształcące
im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie

23.

Dąbrowski Jan

67

I Liceum Ogólnokształcące
im. St. Dubois w Koszalinie

24.

Spychalski Marcin

66

I Liceum Ogólnokształcące
im. St. Dubois w Koszalinie

25.

Kaźmierczak Jakub

65

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Wł. Broniewskiego w Świdwinie

 

Lewandowska Paulina

65

II Liceum Ogólnokształcącego
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. A. Mickiewicza w Słupsku

 

Szkudlarek Miłosz

65

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Drawsku Pomorskim

28.

Krawiec Dominik

64

II Liceum Ogólnokształcącego
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. A. Mickiewicza w Słupsku

29.

Dąbrowski Patryk

63

II Liceum Ogólnokształcące
im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie

 

Pędzich Dominik

63

II Liceum Ogólnokształcącego
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. A. Mickiewicza w Słupsku