Najlepsi uczniowie w XIX edycji konkursu „Bieg po indeks” 2016

 

Lp.

Nazwisko i imię

Punkty

Nazwa szkoły

1.

Kuncer Bartosz

100

Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku

2.

Furmaniak Marta

98

Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku

3.

Stanisławski Adam

97

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

4.

Kozłowski Marek

96

Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku

5.

Pioroński Sławomir

93

Liceum Ogólnokształcącego w Czarnkowie

6.

Strzymiński Grzegorz

90

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

7.

Sochacki Mateusz Daniel

87

 II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego
w Koszalinie

8.

Dmytryk Justyna

85

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

 

Orlicki Grzegorz

85

I Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława
Gębika w Kwidzynie

10.

Grzesik Tomasz

83

 II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego
w Koszalinie

11.

Jarosz Tomasz

81

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

 

Kowalski Jędrzej

81

 II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego
w Koszalinie

 

Kruczkowski Radosław

81

Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku

 

Ponurko Hubert

81

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

15.

Friedensberg Adam

80

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

16.

Kubasik Radosław

79

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
w Kołobrzegu

17.

Adamiak Dominika

78

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

 

Domalewska Marlena

78

 II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego
w Koszalinie

19.

Małecka Magda

77

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

 

Myrcha Jędrzej

77

I Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Gębika
w Kwidzynie

21.

Burdecka Zuzanna

76

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

22.

Szerszeń Grzegorz

75

I Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Gębika
w Kwidzynie

23.

Hałas Jakub Tomasz

74

 II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego
w Koszalinie

 

Mierzwa Artur

74

Liceum Ogólnokształcącego w Czarnkowie

 

Nagadowska Zuzanna

74

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

26.

Bąk Bartosz

73

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

 

Bukowska Anna

73

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

 

Cierzniewski Kamil

73

 II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego
w Koszalinie

 

Kordoński Jakub

73

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

 

Paziewski Patryk

73

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

 

Stasik Hubert

73

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

 

Sztabnicka Aleksandra Iwona

73

 II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego
w Koszalinie