Laureaci konkursu:

Lp.

Nazwisko

Punkty

Nazwa szkoły

1.

Szumilas Jan

100

Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku

2.

Żebrowski Szymon

96

X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

3.

Bazela Witold

90

Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza
w Włocławku

4.

Zelek Zuzanna

89

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

5.

Baniecki Hubert

88

Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku

 

Czaczyk Kacper

88

I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie

 

Grzywacz Mikołaj

88

Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku

 

Liss Michał

88

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie

9.

Wojciechowski Mateusz

86

Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza
w Włocławku

 

Wysocki Michał

86

II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego
w Kwidzynie

11.

Bartosik Maciej

85

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie

 

Kałdan Mikołaj

85

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

13.

Merkel Witold

80

Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku

 

Waloch Marcin

80

Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Słupsku

15.

Szkodziński Kacper

75

Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Słupsku

16.

Myrcha Jędrzej

74

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Kwidzynie

17.

Piątkowski Michał

72

Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza
w Włocławku

18.

Zawiślak Tomasz

71

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie

19.

Mistera Dominik

70

Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza
w Włocławku

 

Rzeżutka Monika

70

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Świdwinie

21.

Ignor Kacper

66

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie

22.

Breska Kamil

65

II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego
w Kwidzynie

 

Kotwis Klaudiusz Adrian

65

II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego
w Koszalinie

 

Szafrański Krzysztof

65

Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku

 

Wiczk Michał

65

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie

26.

Sadowski Maciej

64

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsko Pomorskim

27.

Rydelek Adam

63

Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku

 

Świerad  Maciej

63

Zespół Szkół Nr 9 im. R. Traugutta "ELEKTRONIK"
w Koszalinie

29.

Niebieszczański Dawid

62

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie

30.

Drapała Daniel

61

I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku

 

Jon Katarzyna

61

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie

 

Kamiński Mikołaj

61

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie

 

Kucharczyk Mateusz Marek

61

II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego
w Koszalinie